• Odchudzanie w Agit Sport

  Odchudzanie w Agit Sport

  Odchudzanie wcale nie musi być trudne. Wystarczy tylko odnaleźć miejsce, które umożliwi nam pomoc w wielu obszarach związanych z dążeniem do upragnionej wagi. Takim miejscem z pewnością jest centrum Agit Sport. Warto uświadomić sobie, jakie formy ruchowe mogą przynieść nam najbardziej efektywne rezultaty.

  Myśląc o odchudzaniu, na pewno nasuwa nam się na myśl siłownia. Wybierając siłownię kierujmy się przede wszystkim jej funkcjonalnością. Agit Sport wyposażone jest w nowoczesnej klasy sprzęt, dzięki któremu z pewnością osiągniemy oczekiwane rezultaty.

  Pojawia się pytanie: jak ćwiczyć?

  Oczywiście w tym temacie nie jesteśmy sami. Pomogą nam z pewnością profesjonalni trenerzy. Ich zaangażowanie w pomoc jest ogromne. Jak powinna wyglądać rozgrzewka? Do skutecznej rozgrzewki trener na pewno poleci nam bieżnię, orbitrek lub rowerek. Najlepszy rezultat osiągniemy, gdy nasza rozgrzewka będzie trwała 20 minut, podczas których skorzystamy ze wszystkich tych urządzeń. Po rozgrzewce następuje etap właściwy. Instruktor na siłowni na pewno zapyta nas, co tak naprawdę chcemy osiągnąć? Nasza odpowiedź posłuży trenerowi do dobrania do naszego postanowienia odpowiednich ćwiczeń. Po etapie właściwym warto również zastosować ćwiczenia rozluźniające.

  Jakie ćwiczenia pomogą schudnąć i jednocześnie sprawią, że każda przedstawicielka płci pięknej poczuje się kobieco?

  Oczywiście mowa o pole dance, czyli tańcu na rurze. Nie obawiajmy się – centrum Agit Sport proponuje paniom zajęcia pole dance o różnym stopniu zaawansowania. Możemy zatem nauczyć się tańca na rurze od podstaw. Nie trzeba mieć figury modelki, aby poradzić sobie z tym wyzwaniem. Pole dance wysmukla sylwetkę i umożliwia utratę zbędnych kilogramów poprzez wzmacnianie mięśni, co powoduje przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej. Jednocześnie pole dance wysmukla. Ciało staje się bardziej kobiece i zgrabne.

  W skutecznym odchudzaniu bardzo dużą rolę odgrywa fachowa porada dietetyka. Aby nasz zamiar był zdrowy dla organizmu powinniśmy przede wszystkim dowiedzieć się, jakimi predyspozycjami cechuje się nasze ciało. Okazuje się, że dieta powinna być dostosowana do wymagań organizmu ludzkiego. Porady dietetyka w Agit Sport pomogą nam uświadomić sobie konieczność zdrowego odżywiania. Zmiana stylu życia oraz sportowe podejście do codzienności to jedne bezpieczne metody skutecznego zrzucania wagi.

  Fitness również odchudza

  Skupiony jest jednak bardziej na cardio. Na czym polega cardio? Jest to wysiłek tlenowy, który jest bardzo często polecany dla osób, które chcą schudnąć. Aby spalać tkankę tłuszczową, koniecznością jest podwyższenie tętna, serce ma pompować więcej krwi. Ćwiczenia cardio nie powodują jednak zadyszki. Tempo ma być jednostajne. Fitness to także inne ćwiczenia, których zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu oraz rzeźbienie ciała. To znakomity sposób na to, aby wreszcie nasze ciało wysmukliło się i nabrało odpowiedniej kondycji. Fitness w Agit Sport jest prowadzony przez zawodowe instruktorki, które zawsze dbają o to, aby każdy uczestnik zajęć wykonywał ćwiczenia w kontekście dobrej techniki.